Kolportaż ulotek: Swarzędz

Dla wszystkich zainteresowanych usługą kolportażu ulotek w Swarzędzu – trafili Państwo w najlepsze miejsce. Jesteśmy bowiem doświadczoną agencją reklamową, która współpracując z zespołem profesjonalnych dystrybutorów, znających Swarzędz jak własną kieszeń, oferuje Państwu dotarcie z przekazem reklamowym do nawet kilkudziesięciu tysięcy odbiorców. Tak duże i skuteczne działanie możliwe jest dzięki praktykowaniu zarówno tradycyjnej formy kolportażu – rozdawania ulotek do rąk przechodniów, a także mniej konwencjonalnej, czyli przez kolportaż materiałów reklamowych do skrzynek pocztowych. Druk ulotek? On też tworzy naszą ofertę, więc jeśli interesuje Państwa kompleksowe, profesjonalne działanie, jesteśmy do usług.

Oczekują Państwo najlepszej kampanii reklamowej w Swarzędzu? Zatem poza kolportażem ulotek oferujemy również plakatowanie

Lata obecności na lokalnym rynku reklamowym pokazały nam, że równie skuteczne co kolportaż ulotek jest także plakatowanie. Dlatego oferując je naszym klientom, stawiamy wyłącznie na to, co najlepsze – korzystamy z większości dostępnych słupów ogłoszeniowych i reklamowych, a także budynków, w których realizując plakatowanie indoor możemy umieścić Państwa materiały reklamowe niemalże na stałe. W ten właśnie sposób docieramy do większej niż konkurencja grupy odbiorców i zapadamy w ich pamięć na zdecydowanie dłużej. Za to dbając o zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o wynajem billboardów. Reklamy większego „formatu” nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

Liczba mieszkańców Skrzynki pocztowe Nośniki reklamowe
30 950 10 316 25