Kolportaż ulotek: Konin

Na kolportażu ulotek w Koninie znamy się jak mało kto. Na naszą korzyść przemawia bowiem zarówno wieloletnia obecność na reklamowym rynku województwa wielkopolskiego, jak i znajomość branży, i to od podszewki. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu kompleksowe działanie – druk i kolportaż materiałów reklamowych. Roznoszenie ulotek przez naszych doświadczonych i zaznajomionych z topografią Konina dystrybutorów zagwarantuje Państwu dotarcie do nawet 75 tysięcy potencjalnych odbiorców, mieszkańców miasta, a także turystów stale odwiedzających Konin. Zauważalne efekty – na tym zależy nam najbardziej. Podobnie jak na Państwa satysfakcji z przeprowadzonej kampanii reklamowej, dlatego zapewniamy, że w kwestii roznoszenia ulotek damy z siebie dosłownie wszystko.

Przypadła Państwu do gustu nasza oferta kolportażu ulotek? W takim razie warto zaznaczyć, że zajmujemy się również plakatowaniem na terenie Konina,

Plakatowanie to druga usługa, w realizacji której czujemy się jak rybki w wodzie. Na Państwa życzenie przeprowadzimy profesjonalną kampanię plakatowania, wykorzystując naszą bogatą bazę słupów ogłoszeniowych i reklamowych, na których nasi kolporterzy, w zgodzie z prawem i marketingowymi zasadami, zamieszczą plakaty z wybraną przez Państwa grafiką. W ten sposób Państwa przekaz reklamowy dotrze do ogromnej liczby odbiorców, dając szansę Państwa firmie na zwiększone efekty sprzedażowe lub usługowe.

Liczba mieszkańców Skrzynki pocztowe Nośniki reklamowe
75 607 25 202 22